Laboratorium podstaw automatyki i automatyzacji pod redakcją Tadeusza Mikulczyńskiego

Laboratorium podstaw automatyki i automatyzacji pod redakcją Tadeusza Mikulczyńskiego - zdjęcie


Opis lub recenzja książki

Oficyna Wydawnicza Politechniki Wrocławskiej , Wrocław 2005, stron 236, oprawa miękka, stan bardzo dobry, (książka czysta, niepopisana) ...


Cena 69 zł. Porównanie cen w sklepach:

Laboratorium podstaw automatyki i automatyzacji pod redakcją Tadeusza Mikulczyńskiego
69 zł Przelew
brak informacji o kosztach dostawy
natychmiast

Polecamy także:

OENOBIOL Regard - cienie i worki pod oczami 30 kaps
.OENOBIOL Regard - cienie i worki pod oczami Wskazaniami do stosowania OENOBIOL Regard są: worki...
cena od
85,61 zł
Psychologia i poznanie pod redakcją Marii Materskiej i Tadeusza Tyszki
PWN, Warszawa 1992, stron 312, oprawa miękka, stan bardzo dobry, (książka czysta, nieczytan...
cena od
54,99 zł
Pedagogika specjalna wobec potrzeb teraźniejszości i wyzwań przyszłości pod redakcją Marii Chodkowskiej
Pedagogika specjalna wobec potrzeb teraźniejszości i wyzwań przyszłości, pod redakcją Marii Chod...
cena od
79 zł
Wsparcie społeczne, stres i zdrowie, pod redakcją Heleny Sęk i Romana Cieślaka
PWN, Warszawa 2004, stron 247, oprawa miękka, stan bardzo dobry (jak nowa), (książka czysta, n...
cena od
49 zł
Życie naukowe w Polsce w drugiej połowie XIX i w XX wieku. Organizacje i instytucje, pod redakcją Bohdana Jaczewskiego
Zakład Narodowy im. Ossolińskich, Wydawnictwo Polskiej Akademii Nauk 1987, stron 407, oprawa mię...
cena od
34 zł
Studia z językoznawstwa ogólnego i kontrastywnego pod redakcją Adama Weinsberga
Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego, Warszawa 1987, stron 142 oprawa miękka, stan bardzo dob...
cena od
190 zł
Meteorologia i klimatologia, pod redakcją Krzysztofa Kożuchowskiego
PWN, Warszawa 2006, stron 320, oprawa miękka, stan bardzo dobry minus, (książka czysta, niepop...
cena od
32 zł
Kompendium wiedzy o społeczeństwie, państwie i prawie, pod redakcją Sławomiry Wronkowskiej i Marii Zmierczak
PWN, Warszawa 2000, stron 380, oprawa miękka, stan bardzo dobry minus, (książka czysta, niepo...
cena od
15 zł
Świat roślin część I i II, III i IV, pod redakcją Józefa Prończuka
PWN, Warszawa 1986, stron 512, oprawa miękka, stan dobry plus, (książka czysta, niepopisana, p...
cena od
15 zł

zobacz wszystkie podobne do Laboratorium podstaw automatyki i automatyzacji pod redakcją Tadeusza Mikulczyńskiego,

 
 
 
 

Produkt dostępny w sklepie:

antykwariat-tr.pl
Płatność przelewem
69 zł
 

Forum

Opinie i recenzje na temat Laboratorium podstaw automatyki i automatyzacji pod redakcją Tadeusza Mikulczyńskiego: brak