Teoria prawa, strona 3 - porównanie cen
Teoria prawa to jedna z ogólnych nauk prawnych, zajmująca się teoretyczną refleksją nad prawem. Największy wybór pozycji książkowych z dziedziny teorii prawa, podręczniki akademickie dla studentów i pracowników naukowych, filozofia prawa, opracowania, dostępny od zaraz w księgarniach internetowych. Skorzystaj z naszej porównywarki cenowej i kupuj najtaniej online!
Znaleziono 65 produktów, np.
Europejska filozofia prawa, Historia myśli politycznej i prawnej
Pierwsza strona Poprzednia stronaStrona 3 z 3
|
Europejska filozofia prawaAutorka prezentuje problematykę podręcznika na tle historycznym i postrzega ją w kontekście europ... |
27,41 zł |
| w miastoksiazek.. | ||
|
Historia myśli politycznej i prawnej"W podręczniku ""Histo... |
36,86 zł |
| w miastoksiazek.. | ||
|
Filozofia i teoria prawaKsiążka Filozofia i teoria prawa przedstawia ogromną różnorodność koncepcji dotyczących rozumieni... |
103,00 zł |
| w miastoksiazek.. | ||
|
Łyczywek Szkice z psychologii sądowejOficyna In Plus, Szczecin 1998
stron 130, oprawa miękka
stan bardzo dobry minus
(książka czy... |
99,99 zł |
| w antykwariat-t.. | ||
|
Komentarz do kodeksu spółek handlowych Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąJerzy Paweł Naworski, Krzysztof Strzelczyk, Tomasz Siemiątkowski, Radosław Potrzeszcz
Wydawnictw... |
24,99 zł |
| w antykwariat-t.. | ||
|
Postępowanie karne. Podręcznik dla funkcjonariuszy MOT. Chrustowski, J. Jałowiecki, H. Nowicki, red. S. Kalinowski
Oddział Szkolenia KGMO, Warszawa 1... |
20,00 zł |
| w antykwariat-t.. | ||
|
|
Prawo cywilne i handlowe państw obcychPrawo cywilne i handlowe państw obcych (z elementami prawa prywatnego międzynarodowego) cz. 1 i 2... |
99,00 zł |
| w antykwariat-t.. | ||
|
Drapieżcy, pedofile, gwałciciele i inni przestępcy seksualni. Kim są, jak działają i jak możemy chronić siebie i nasze dMedia Rodzina, Poznań 2005
stron 304, oprawa miękka
stan bardzo dobry
(książka czysta, niep... |
150,00 zł |
| w antykwariat-t.. | ||
|
PRAWO JAPONSKIE Filozofia prawa Japonii człowiekatel.+48 606692520...... |
29,99 zł |
| w dobrestrony.e.. | ||
|
Odpowiedzialność deliktowa w prawie prywatnym międzynarodowym, Tomasz PajorPWN, Warszawa 1989,
stron 288, oprawa miękka,
stan bardzo dobry minus,
(książka czysta, niepop... |
230,00 zł |
| w antykwariat-t.. | ||
|
Zagadnienia teorii kryminalizacji, Lech GardockiPWN, Warszawa 1990,
stron 214, oprawa miękka,
stan bardzo dobry minus,
(książka czysta, niepop... |
150,00 zł |
| w antykwariat-t.. | ||
|
Problemy podstawowe prawoznawstwa Z. Ziembiński - UNIKATWydawnictwo PWN, Warszawa 1980
stron 518, oprawa twarda
stan dobry
(książka niepopisana, ślad... |
240,00 zł |
| w antykwariat-t.. | ||
|
PRAWO WEKSLOWE komentarz orzecznictwo, Ignacy RosenbluthWydawca PIA PRINT, Warszawa 1994,
stron, 379, oprawa miękka,
stan dobry plus
(książka czysta, ... |
299,00 zł |
| w antykwariat-t.. | ||
|
Prawo o notariacie, Wybór i wprowadzenie Rafał WrzecionekWarszawa 2009,
stron 178 oprawa miękka,
stan dobry minus,
(książka czysta, niepopisana, książk... |
29,00 zł |
| w antykwariat-t.. | ||
|
Ustrój Rzeczypospolitej Polskiej. Wybór materiałów źródłowych. Część I i II, Jacek SobczakWyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu, Poznań 1997,
stron 364 + 276, oprawa miękka,
... |
15,00 zł |
| w antykwariat-t.. |
