Teoria prawa, strona 3 - porównanie cen

Teoria prawa to jedna z ogólnych nauk prawnych, zajmująca się teoretyczną refleksją nad prawem. Największy wybór pozycji książkowych z dziedziny teorii prawa, podręczniki akademickie dla studentów i pracowników naukowych, filozofia prawa, opracowania, dostępny od zaraz w księgarniach internetowych. Skorzystaj z naszej porównywarki cenowej i kupuj najtaniej online!

Autor

więcej

Cena

od
do
 
 
 
 
Znaleziono 65 produktów, np. Europejska filozofia prawa, Historia myśli politycznej i prawnej

Pierwsza strona Strona 3 z 3


Zdjęcie Europejska filozofia prawa

Europejska filozofia prawa

Autorka prezentuje problematykę podręcznika na tle historycznym i postrzega ją w kontekście europ...
27,41 zł

 
  w miastoksiazek..
Zdjęcie Historia myśli politycznej i prawnej

Historia myśli politycznej i prawnej

"W podręczniku ""Histo...
36,86 zł

 
  w miastoksiazek..
Zdjęcie Filozofia i teoria prawa

Filozofia i teoria prawa

Książka Filozofia i teoria prawa przedstawia ogromną różnorodność koncepcji dotyczących rozumieni...
103,00 zł

 
  w miastoksiazek..
Zdjęcie Łyczywek Szkice z psychologii sądowej

Łyczywek Szkice z psychologii sądowej

Oficyna In Plus, Szczecin 1998 stron 130, oprawa miękka stan bardzo dobry minus (książka czy...
99,99 zł

 
  w antykwariat-t..
Zdjęcie Komentarz do kodeksu spółek handlowych Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Komentarz do kodeksu spółek handlowych Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Jerzy Paweł Naworski, Krzysztof Strzelczyk, Tomasz Siemiątkowski, Radosław Potrzeszcz Wydawnictw...
24,99 zł

 
  w antykwariat-t..
Zdjęcie Postępowanie karne. Podręcznik dla funkcjonariuszy MO

Postępowanie karne. Podręcznik dla funkcjonariuszy MO

T. Chrustowski, J. Jałowiecki, H. Nowicki, red. S. Kalinowski Oddział Szkolenia KGMO, Warszawa 1...
20,00 zł

 
  w antykwariat-t..
Zdjęcie Prawo cywilne i handlowe państw obcych

Prawo cywilne i handlowe państw obcych

Prawo cywilne i handlowe państw obcych (z elementami prawa prywatnego międzynarodowego) cz. 1 i 2...
99,00 zł

 
  w antykwariat-t..
Zdjęcie Drapieżcy, pedofile, gwałciciele i inni przestępcy seksualni. Kim są, jak działają i jak możemy chronić siebie i nasze d

Drapieżcy, pedofile, gwałciciele i inni przestępcy seksualni. Kim są, jak działają i jak możemy chronić siebie i nasze d

Media Rodzina, Poznań 2005 stron 304, oprawa miękka stan bardzo dobry (książka czysta, niep...
150,00 zł

 
  w antykwariat-t..
Zdjęcie PRAWO JAPONSKIE Filozofia prawa Japonii człowieka

PRAWO JAPONSKIE Filozofia prawa Japonii człowieka

tel.+48 606692520......
29,99 zł

 
  w dobrestrony.e..
Zdjęcie Odpowiedzialność deliktowa w prawie prywatnym międzynarodowym, Tomasz Pajor

Odpowiedzialność deliktowa w prawie prywatnym międzynarodowym, Tomasz Pajor

PWN, Warszawa 1989, stron 288, oprawa miękka, stan bardzo dobry minus, (książka czysta, niepop...
230,00 zł

 
  w antykwariat-t..
Zdjęcie Zagadnienia teorii kryminalizacji, Lech Gardocki

Zagadnienia teorii kryminalizacji, Lech Gardocki

PWN, Warszawa 1990, stron 214, oprawa miękka, stan bardzo dobry minus, (książka czysta, niepop...
150,00 zł

 
  w antykwariat-t..
Zdjęcie Problemy podstawowe prawoznawstwa Z. Ziembiński - UNIKAT

Problemy podstawowe prawoznawstwa Z. Ziembiński - UNIKAT

Wydawnictwo PWN, Warszawa 1980 stron 518, oprawa twarda stan dobry (książka niepopisana, ślad...
240,00 zł

 
  w antykwariat-t..
Zdjęcie PRAWO WEKSLOWE komentarz orzecznictwo,  Ignacy Rosenbluth

PRAWO WEKSLOWE komentarz orzecznictwo, Ignacy Rosenbluth

Wydawca PIA PRINT, Warszawa 1994, stron, 379, oprawa miękka, stan dobry plus (książka czysta, ...
299,00 zł

 
  w antykwariat-t..
Zdjęcie Prawo o notariacie, Wybór i wprowadzenie Rafał Wrzecionek

Prawo o notariacie, Wybór i wprowadzenie Rafał Wrzecionek

Warszawa 2009, stron 178 oprawa miękka, stan dobry minus, (książka czysta, niepopisana, książk...
29,00 zł

 
  w antykwariat-t..
Zdjęcie Ustrój Rzeczypospolitej Polskiej. Wybór materiałów źródłowych. Część I i II, Jacek Sobczak

Ustrój Rzeczypospolitej Polskiej. Wybór materiałów źródłowych. Część I i II, Jacek Sobczak

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu, Poznań 1997, stron 364 + 276, oprawa miękka, ...
15,00 zł

 
  w antykwariat-t..

123