Literatura, Beletrystyka, strona 750 - porównanie cen
Literatura piękna, Beletrystyka - najtańsze oferty księgarni internetowych. Klasyka, powieść obyczajowa, dramat, poezja i inne kategorie.
Znaleziono 37084 produktów, np.
Zmącony spokój Pani Labiryntu Joe Alex, Podgarbiony Krzysztof Pieczyński
Pierwsza strona Poprzednia stronaStrona 750 z 1484 Następna strona
|
Zmącony spokój Pani Labiryntu Joe AlexElipsa, Warszawa 2005,
stron 205, oprawa miękka,
stan bardzo dobry,
(książka czysta, niepopisa... |
4,99 zł |
| w antykwariat-t.. | ||
|
Podgarbiony Krzysztof PieczyńskiRebis, Poznań 2001,
stron 187, oprawa twarda,
stan bardzo dobry minus,
(książka czysta, niepop... |
5,00 zł |
| w antykwariat-t.. | ||
|
|
Jarosław Iwaszkiewicz, t. 1-2: Opowiadania , t. 3: DramatyCzytelnik, Warszawa 1979,
stron 428 + 428 + 704, oprawa twarda,
stan bardzo dobry,
(książki cz... |
30,00 zł |
| w antykwariat-t.. | ||
|
Dziennik z internowania. Jaworze 15.12.1981 - 19.04.1982, Władysław BartoszewskiŚwiat Książki, Warszawa 2006,
stron 264, oprawa miękka,
stan bardzo dobry,
(książka czysta, ni... |
49,00 zł |
| w antykwariat-t.. | ||
|
Dziesięć lat z Louis Jouvetem, Léo LaparaWydawnictwa Artystyczne i Filmowe, Warszawa 1979,
stron 352, oprawa twarda,
stan dobry,
(książ... |
5,00 zł |
| w antykwariat-t.. | ||
|
|
Stachura 2-5Edward Stachura,
Czytelnik, Warszawa 1984,
2. Opowiadania,
stron 423, oprawa miękka,
stan d... |
55,00 zł |
| w antykwariat-t.. | ||
|
Homer, OdysejaHomer, Odyseja, Biblioteka Narodowa s. II, nr 21,
Zakład Narodowy im. Ossolińskich 2003,
stron ... |
45,00 zł |
| w antykwariat-t.. | ||
|
Jan Paweł II w Brazylii. Przemówienia, homilie, modlitwyInstytut Wydawniczy PAX, Warszawa 1985,
stron 339, oprawa twarda,
stan bardzo dobry
... |
10,00 zł |
| w antykwariat-t.. | ||
|
Jesień patriarchy Gabriel Garcia MazquezMUZA SA, Warszawa 1993,
stron 262, oprawa twarda,
stan bardzo dobry,
(książka czysta, nieczyta... |
10,00 zł |
| w antykwariat-t.. | ||
|
Egzorcysta William Peter BlattyCIVIS-PRESS, Jelenia Góra 1990,
stron 328, oprawa miękka,
stan bardzo dobry,
(książka czysta, ... |
19,00 zł |
| w antykwariat-t.. | ||
|
Czesław Miłosz Utwory poetyckie. POEMSEditional Board L. Matejka, J. Mersereau,
General Editor Ladislav Matejka,
Michigan Slavic Publ... |
220,00 zł |
| w antykwariat-t.. | ||
|
Związki i rozwiązki miłosne Katarzyna Grochola, Andrzej WiśniewskiKatarzyna Grochola, Andrzej Wiśniewski,
Dom Wydawniczy EGO,
stron 357, oprawa twarda,
stan ba... |
35,00 zł |
| w antykwariat-t.. | ||
|
Próchno, Wacław Berent, Biblioteka Narodowa BN I 234Zakład Narodowy im. Ossolińskich 1979, BN I 234,
oprawa twarda,
stan bardzo dobry
(książka czy... |
79,00 zł |
| w antykwariat-t.. | ||
|
Brzozowski, Pamiętniki, BN I 311,Ossolineum, Wrocław 2006,
stron LIV +210, oprawa twarda,
wstęp: Marta Wyka,
opracowanie tekst... |
59,00 zł |
| w antykwariat-t.. | ||
|
Linia życiaJodi PicoultCzy można kochać dziecko, nie radząc sobie z byciem matką?
Garść wspomnień - tylko to pozostało ... |
30,45 zł |
| w lideria.pl | ||
|
NarkotykiStanisław Ignacy WitkiewiczNarkotyki są swego rodzaju rozprawą Stanisława Ignacego Witkiewicza z własnymi słabościami, ale t... |
15,32 zł |
| w godi.pl | ||
|
Saladyn i krucjatyPiotr SoleckiNiezwykła opowieść o jednej z najbardziej fascynujących postaci, które kiedykolwiek stąpały po Zi... |
22,50 zł |
| w weltbild.pl | ||
|
|
Lato w JagódceKatarzyna MichalakPrawdziwe szczęście w zasięgu ręki! Baśń o Kopciuszku - niepełnosprawnej dziewczynie, Gabrysi Szc... |
36,50 zł |
| w weltbild.pl | ||
|
Chłopcy i dziewczęta w PolscePrzemek GuldaPowieść w opowiadaniach - połączonych pod względem problematyki i formy. Bohaterami wszystkich z ... |
27,50 zł |
| w weltbild.pl | ||
|
Wybranki fortunyTara HylandCórki Williama Melvilla są dziedziczkami jednego z największych na świecie imperiów mody. Wszyscy... |
29,90 zł |
| w weltbild.pl | ||
|
|
Klaudyna w szkoleSidonie-Gabrielle ColettePensja dla panien w prowincjonalnym francuskim miasteczku. Dziewczęta, w których budzą się zmysły... |
36,50 zł |
| w weltbild.pl | ||
|
Sekrety z przeszłościCathy KellySą takie momenty w życiu, kiedy nasze z uporem budowane szczęście pryska nagle bez ostrzeżenia ni... |
33,50 zł |
| w weltbild.pl | ||
|
Powiedz, że mnie kochaszAnna SiwekMartyna rozpoczyna nową pracę spóźnieniem, awanturą z szefem i miłością od pierwszego wejrzenia. ... |
27,50 zł |
| w weltbild.pl | ||
|
|
ZgredRafał A. ZiemkiewiczLudzie lubią utożsamiać pisarza z bohaterem literackim i niektórzy twórcy świadomie na tym grają.... |
30,50 zł |
| w weltbild.pl | ||
|
Samotni.plBarbara KosmowskaJoanna ma burzę niesfornych rudych loków i pudełko z listami do mamy, których nigdy nie wyśle; Kaja |
27,00 zł |
| w weltbild.pl | ||
poprzednia strona...742743744745746747748749750751752753754755756...następna strona
