Literatura, Beletrystyka, strona 750 - porównanie cen

Literatura piękna, Beletrystyka - najtańsze oferty księgarni internetowych. Klasyka, powieść obyczajowa, dramat, poezja i inne kategorie.

Autor

więcej

Cena

od
do
 
 
 
 
Znaleziono 37084 produktów, np. Zmącony spokój Pani Labiryntu Joe Alex, Podgarbiony Krzysztof Pieczyński

Pierwsza strona Strona 750 z 1484


Zdjęcie Zmącony spokój Pani Labiryntu Joe Alex

Zmącony spokój Pani Labiryntu Joe Alex

Elipsa, Warszawa 2005, stron 205, oprawa miękka, stan bardzo dobry, (książka czysta, niepopisa...
4,99 zł

 
  w antykwariat-t..
Zdjęcie Podgarbiony Krzysztof Pieczyński

Podgarbiony Krzysztof Pieczyński

Rebis, Poznań 2001, stron 187, oprawa twarda, stan bardzo dobry minus, (książka czysta, niepop...
5,00 zł

 
  w antykwariat-t..
Zdjęcie Jarosław Iwaszkiewicz, t. 1-2: Opowiadania , t. 3: Dramaty

Jarosław Iwaszkiewicz, t. 1-2: Opowiadania , t. 3: Dramaty

Czytelnik, Warszawa 1979, stron 428 + 428 + 704, oprawa twarda, stan bardzo dobry, (książki cz...
30,00 zł

 
  w antykwariat-t..
Zdjęcie Dziennik z internowania. Jaworze 15.12.1981 - 19.04.1982, Władysław Bartoszewski

Dziennik z internowania. Jaworze 15.12.1981 - 19.04.1982, Władysław Bartoszewski

Świat Książki, Warszawa 2006, stron 264, oprawa miękka, stan bardzo dobry, (książka czysta, ni...
49,00 zł

 
  w antykwariat-t..
Zdjęcie Dziesięć lat z Louis Jouvetem, Léo Lapara

Dziesięć lat z Louis Jouvetem, Léo Lapara

Wydawnictwa Artystyczne i Filmowe, Warszawa 1979, stron 352, oprawa twarda, stan dobry, (książ...
5,00 zł

 
  w antykwariat-t..
Zdjęcie Stachura 2-5

Stachura 2-5

Edward Stachura, Czytelnik, Warszawa 1984, 2. Opowiadania, stron 423, oprawa miękka, stan d...
55,00 zł

 
  w antykwariat-t..
 
Zdjęcie Homer, Odyseja

Homer, Odyseja

Homer, Odyseja, Biblioteka Narodowa s. II, nr 21, Zakład Narodowy im. Ossolińskich 2003, stron ...
45,00 zł

 
  w antykwariat-t..
Zdjęcie Jan Paweł II w Brazylii. Przemówienia, homilie, modlitwy

Jan Paweł II w Brazylii. Przemówienia, homilie, modlitwy

Instytut Wydawniczy PAX, Warszawa 1985, stron 339, oprawa twarda, stan bardzo dobry ...
10,00 zł

 
  w antykwariat-t..
Zdjęcie Jesień patriarchy Gabriel Garcia Mazquez

Jesień patriarchy Gabriel Garcia Mazquez

MUZA SA, Warszawa 1993, stron 262, oprawa twarda, stan bardzo dobry, (książka czysta, nieczyta...
10,00 zł

 
  w antykwariat-t..
Zdjęcie Egzorcysta William Peter Blatty

Egzorcysta William Peter Blatty

CIVIS-PRESS, Jelenia Góra 1990, stron 328, oprawa miękka, stan bardzo dobry, (książka czysta, ...
19,00 zł

 
  w antykwariat-t..
Zdjęcie Czesław Miłosz Utwory poetyckie. POEMS

Czesław Miłosz Utwory poetyckie. POEMS

Editional Board L. Matejka, J. Mersereau, General Editor Ladislav Matejka, Michigan Slavic Publ...
220,00 zł

 
  w antykwariat-t..
Zdjęcie Związki i rozwiązki miłosne Katarzyna Grochola, Andrzej Wiśniewski

Związki i rozwiązki miłosne Katarzyna Grochola, Andrzej Wiśniewski

Katarzyna Grochola, Andrzej Wiśniewski, Dom Wydawniczy EGO, stron 357, oprawa twarda, stan ba...
35,00 zł

 
  w antykwariat-t..
Zdjęcie Próchno, Wacław Berent, Biblioteka Narodowa BN I 234

Próchno, Wacław Berent, Biblioteka Narodowa BN I 234

Zakład Narodowy im. Ossolińskich 1979, BN I 234, oprawa twarda, stan bardzo dobry (książka czy...
79,00 zł

 
  w antykwariat-t..
Zdjęcie Brzozowski, Pamiętniki, BN I 311,

Brzozowski, Pamiętniki, BN I 311,

Ossolineum, Wrocław 2006, stron LIV +210, oprawa twarda, wstęp: Marta Wyka, opracowanie tekst...
59,00 zł

 
  w antykwariat-t..
Zdjęcie Linia życia

Linia życia

Jodi PicoultCzy można kochać dziecko, nie radząc sobie z byciem matką? Garść wspomnień - tylko to pozostało ...
30,45 zł

 
  w lideria.pl
Zdjęcie Narkotyki

Narkotyki

Stanisław Ignacy WitkiewiczNarkotyki są swego rodzaju rozprawą Stanisława Ignacego Witkiewicza z własnymi słabościami, ale t...
15,32 zł

 
  w godi.pl
Zdjęcie Saladyn i krucjaty

Saladyn i krucjaty

Piotr SoleckiNiezwykła opowieść o jednej z najbardziej fascynujących postaci, które kiedykolwiek stąpały po Zi...
22,50 zł

 
  w weltbild.pl
Zdjęcie Lato w Jagódce

Lato w Jagódce

Katarzyna MichalakPrawdziwe szczęście w zasięgu ręki! Baśń o Kopciuszku - niepełnosprawnej dziewczynie, Gabrysi Szc...
36,50 zł

 
  w weltbild.pl
Zdjęcie Chłopcy i dziewczęta w Polsce

Chłopcy i dziewczęta w Polsce

Przemek GuldaPowieść w opowiadaniach - połączonych pod względem problematyki i formy. Bohaterami wszystkich z ...
27,50 zł

 
  w weltbild.pl
Zdjęcie Wybranki fortuny

Wybranki fortuny

Tara HylandCórki Williama Melvilla są dziedziczkami jednego z największych na świecie imperiów mody. Wszyscy...
29,90 zł

 
  w weltbild.pl
Zdjęcie Klaudyna w szkole

Klaudyna w szkole

Sidonie-Gabrielle ColettePensja dla panien w prowincjonalnym francuskim miasteczku. Dziewczęta, w których budzą się zmysły...
36,50 zł

 
  w weltbild.pl
Zdjęcie Sekrety z przeszłości

Sekrety z przeszłości

Cathy KellySą takie momenty w życiu, kiedy nasze z uporem budowane szczęście pryska nagle bez ostrzeżenia ni...
33,50 zł

 
  w weltbild.pl
Zdjęcie Powiedz, że mnie kochasz

Powiedz, że mnie kochasz

Anna SiwekMartyna rozpoczyna nową pracę spóźnieniem, awanturą z szefem i miłością od pierwszego wejrzenia. ...
27,50 zł

 
  w weltbild.pl
Zdjęcie Zgred

Zgred

Rafał A. ZiemkiewiczLudzie lubią utożsamiać pisarza z bohaterem literackim i niektórzy twórcy świadomie na tym grają....
30,50 zł

 
  w weltbild.pl
Zdjęcie Samotni.pl

Samotni.pl

Barbara KosmowskaJoanna ma burzę niesfornych rudych loków i pudełko z listami do mamy, których nigdy nie wyśle; Kaja
27,00 zł

 
  w weltbild.pl

...742743744745746747748749750751752753754755756...