Fizyka, strona 2 - porównanie cen

Czym jest przemiana materii i energii, jakie mają właściwości i jak odziaływują między sobą ciała fizyczne oraz ich budowa i struktura, to ciekawy temat do poszerzenia swojej wiedzy na temat otaczającego nas świata i zjawisk zachodzących we wszechświecie. Najnowsze książki dotyczące fizyki dostępne w ofercie księgarni online.

Autor

więcej

Cena

od
do
 
 
 
 
Znaleziono 339 produktów, np. Podstawy konstrukcji maszyn Elementy, Polichlorek winylu

Strona 2 z 14


Zdjęcie Podstawy konstrukcji maszyn Elementy

Podstawy konstrukcji maszyn Elementy

Marek DietrichPodstawy konstrukcji maszyn Elementy, podzespoły i zespoły maszyn i urządzeń.. Książka przeznaczo...
od 31,99 zł
do 39,00 zł
 
  w 9 sklepach
Zdjęcie Polichlorek winylu

Polichlorek winylu

Polichlorek winylu Monografia.
od 20,29 zł
do 25,00 zł
 
  w 9 sklepach
Zdjęcie Odszranianie oziębiaczy powietrza

Odszranianie oziębiaczy powietrza

Bogusław ZakrzewskiPraca zawiera obszerny przegląd zagadnień związanych z ekspolatacją urządzeń chłodniczych i pomp ...
od 34,34 zł
do 42,00 zł
 
  w 9 sklepach
Zdjęcie Metrologia wielkości geometrycznych

Metrologia wielkości geometrycznych

Władysław Jakubiec, Jan MalinowskiW książce przedstawiono obecny stan wiedzy w dziedzinie przyrządów i technik pomiarowych stosowan...
od 37,46 zł
do 45,00 zł
 
  w 9 sklepach
Zdjęcie Technologie energetyczne

Technologie energetyczne

Tadeusz ChmielniakKsiążka zawiera wykład na temat wszystkich znajdujących obecnie zastosowanie technologii produkcj...
od 45,26 zł
do 55,00 zł
 
  w 8 sklepach
Zdjęcie Podstawy teorii obwodów t.1

Podstawy teorii obwodów t.1

Jerzy Osiowski, Jerzy SzabatinW tomach 1 i 2 omówiono podstawowe pojęcia teorii obwodów, to znaczy elementy i układy. Podano na...
od 42,14 zł
do 51,00 zł
 
  w 6 sklepach
 
Zdjęcie Atomy i kwanty. Wprowadzenie do współczesnej spektroskopii atomowej. Hermann Haken, Hans Christoph Wolf

Atomy i kwanty. Wprowadzenie do współczesnej spektroskopii atomowej. Hermann Haken, Hans Christoph Wolf

PWN, Warszawa 1997 stron 540, oprawa twarda stan bardzo dobry minus (książka czysta, niepopisa...
140,00 zł

 
  w antykwariat-t..
Zdjęcie Rysunek techniczny jako zapis konstrukcji Zadania

Rysunek techniczny jako zapis konstrukcji Zadania

Igor RydzaniczKsiążka ta stanowi znakomite uzupełnienie podręczników do rysunku technicznego. Wprowadza Czyteln...
24,56 zł

 
  w inbook.pl
Zdjęcie W objęciach jasności, Bety J. Eadie

W objęciach jasności, Bety J. Eadie

Świat Książki, Warszawa 1995 stron 126, oprawa twarda + obwoluta, stan bardzo dobry minus, ksi...
69,99 zł

 
  w antykwariat-t..
Zdjęcie Czystość i brud. Higiena ciała od średniowiecza do XX wieku Georges Vigarello

Czystość i brud. Higiena ciała od średniowiecza do XX wieku Georges Vigarello

Wydawnictwo W.A.B., Warszawa 1998, stron 282, oprawa twarda, stan bardzo dobry, (książka czyst...
180,00 zł

 
  w antykwariat-t..
Zdjęcie Metoda wariacyjna w modelu Diraca

Metoda wariacyjna w modelu Diraca

Grzegorz PestkaW niniejszym opracowaniu Autor przedstawia przegląd metod obliczeniowych relatywistycznej mechani...
34,49 zł

 
  w empik.com
Zdjęcie Wizje, czyli jak nauka zmieni świat w XXI wieku

Wizje, czyli jak nauka zmieni świat w XXI wieku

Michio KakuDokąd zmierza współczesna nauka? Jakie odkrycia w genetyce, kosmologii, badaniach nad sztuczną in...
40,00 zł

 
  w weltbild.pl
Zdjęcie Rozważania o Hitlerze, Sebastian Haffner

Rozważania o Hitlerze, Sebastian Haffner

Warszawa 1994, stron 120, oprawa miękka, stan bardzo dobry (książka czysta, niepopisana, niecz...
39,00 zł

 
  w antykwariat-t..
Zdjęcie Atlas nieba

Atlas nieba

Bogato ilustrowana książka dla wszystkich ludzi ciekawych świata, a przede wszystkim dla tych, kt...
54,50 zł

 
  w weltbild.pl
Zdjęcie Wszechświat. Systemy gwiezdne, planety, galaktyki

Wszechświat. Systemy gwiezdne, planety, galaktyki

Jak powstał nasz Układ Słoneczny? Na czym polega zaćmienie Słońca? Co to jest supernowa? Oto przy...
10,00 zł

 
  w weltbild.pl
Zdjęcie Metody doświadczalne fizyki ciała stałego

Metody doświadczalne fizyki ciała stałego

Andrzej OleśKsiążka zawiera wybrane metody doświadczalne fizyki ciała stałego. Umożliwi ona studentom, pracow...
56,00 zł

 
  w weltbild.pl
Zdjęcie Kosmologia Lemaitre`a

Kosmologia Lemaitre`a

Michał HellerGeorges Lemaitre, belgijski duchowny i kosmolog, należy do tych uczonych XX wieku, którzy jako pi...
27,50 zł

 
  w weltbild.pl
Zdjęcie Krótka historia czasu

Krótka historia czasu

Stephen HawkingAutor przedstawia idee prezentujące najnowsze odkrycia w dziedzinie badania wszechświata. Autor w...
23,50 zł

 
  w weltbild.pl
Zdjęcie Wybrane Obszary Badawcze Anadragogiki

Wybrane Obszary Badawcze Anadragogiki

Juraś-Krawczyk BarbaraWybrane Obszary Badawcze Anadragogiki
33,99 zł

 
  w empik.com
Zdjęcie Powrót barbarzyństwa w XXI wieku.

Powrót barbarzyństwa w XXI wieku.

W początkach XX wieku pojawiły się zapowiedzi nastania nowej ery społecznego rozwoju, prawie nieo...
10,00 zł

 
  w root-trade.pl
Zdjęcie Wstęp do termodynamiki fenomenologicznej

Wstęp do termodynamiki fenomenologicznej

Andrzej Witowski, Jerzy Ginter, Maria KamińskaW książce - uwzględniając aktualny stan wiedzy - przedstawiono główne zagadnienia klasycznej term...
24,00 zł

 
  w weltbild.pl
Zdjęcie Szybowce transportowe Tadeusz Królikiewicz

Szybowce transportowe Tadeusz Królikiewicz

MON, Warszawa 1985 stron 263, oprawa miękka stan dobry plus (książka czysta, niepopisana, pod...
29,00 zł

 
  w antykwariat-t..
Zdjęcie Wytwory rzeczywistości. Ewolucja umysłu ciekawego Jan Stewart, Jack Cohen

Wytwory rzeczywistości. Ewolucja umysłu ciekawego Jan Stewart, Jack Cohen

Prószyński i S-ka, Warszawa 2003 stron 368, oprawa miękka stan bardzo dobry (książka czysta,...
39,99 zł

 
  w antykwariat-t..
Zdjęcie Przesądy. Księga wiedzy dawnej, Peter Lorie

Przesądy. Księga wiedzy dawnej, Peter Lorie

Warszawa 1993, stron 255, oprawa twarda, stan bardzo dobry (książka czysta, niepopisana, obwol...
79,00 zł

 
  w antykwariat-t..
Zdjęcie Displeje ciekłokrystaliczne. Fizyka, technologia, zastosowanie, Żmija, Zieliński, Parka, Nowinowski-Kruszelnicki

Displeje ciekłokrystaliczne. Fizyka, technologia, zastosowanie, Żmija, Zieliński, Parka, Nowinowski-Kruszelnicki

PWN, Warszawa 1993 stron 295, oprawa miękka stan bardzo dobry (jak nowa) (książka czysta, nie...
54,99 zł

 
  w antykwariat-t..

1234567891011121314