Fizyka, strona 2 - porównanie cen
Czym jest przemiana materii i energii, jakie mają właściwości i jak odziaływują między sobą ciała fizyczne oraz ich budowa i struktura, to ciekawy temat do poszerzenia swojej wiedzy na temat otaczającego nas świata i zjawisk zachodzących we wszechświecie. Najnowsze książki dotyczące fizyki dostępne w ofercie księgarni online.
Znaleziono 339 produktów, np.
Podstawy konstrukcji maszyn Elementy, Polichlorek winylu
Poprzednia stronaStrona 2 z 14 Następna strona
|
Podstawy konstrukcji maszyn ElementyMarek DietrichPodstawy konstrukcji maszyn Elementy, podzespoły i zespoły maszyn i urządzeń.. Książka przeznaczo... |
od 31,99 zł do 39,00 zł |
| w 9 sklepach | ||
|
Polichlorek winyluPolichlorek winylu Monografia. |
od 20,29 zł do 25,00 zł |
| w 9 sklepach | ||
|
Odszranianie oziębiaczy powietrzaBogusław ZakrzewskiPraca zawiera obszerny przegląd zagadnień związanych z ekspolatacją urządzeń chłodniczych i pomp ... |
od 34,34 zł do 42,00 zł |
| w 9 sklepach | ||
|
Metrologia wielkości geometrycznychWładysław Jakubiec, Jan MalinowskiW książce przedstawiono obecny stan wiedzy w dziedzinie przyrządów i technik pomiarowych stosowan... |
od 37,46 zł do 45,00 zł |
| w 9 sklepach | ||
|
Technologie energetyczneTadeusz ChmielniakKsiążka zawiera wykład na temat wszystkich znajdujących obecnie zastosowanie technologii produkcj... |
od 45,26 zł do 55,00 zł |
| w 8 sklepach | ||
|
Podstawy teorii obwodów t.1Jerzy Osiowski, Jerzy SzabatinW tomach 1 i 2 omówiono podstawowe pojęcia teorii obwodów, to znaczy elementy i układy. Podano na... |
od 42,14 zł do 51,00 zł |
| w 6 sklepach | ||
|
Atomy i kwanty. Wprowadzenie do współczesnej spektroskopii atomowej. Hermann Haken, Hans Christoph WolfPWN, Warszawa 1997
stron 540, oprawa twarda
stan bardzo dobry minus
(książka czysta, niepopisa... |
140,00 zł |
| w antykwariat-t.. | ||
|
Rysunek techniczny jako zapis konstrukcji ZadaniaIgor RydzaniczKsiążka ta stanowi znakomite uzupełnienie podręczników do rysunku technicznego. Wprowadza Czyteln... |
24,56 zł |
| w inbook.pl | ||
|
W objęciach jasności, Bety J. EadieŚwiat Książki, Warszawa 1995
stron 126, oprawa twarda + obwoluta,
stan bardzo dobry minus,
ksi... |
69,99 zł |
| w antykwariat-t.. | ||
|
Czystość i brud. Higiena ciała od średniowiecza do XX wieku Georges VigarelloWydawnictwo W.A.B., Warszawa 1998,
stron 282, oprawa twarda,
stan bardzo dobry,
(książka czyst... |
180,00 zł |
| w antykwariat-t.. | ||
|
Metoda wariacyjna w modelu DiracaGrzegorz PestkaW niniejszym opracowaniu Autor przedstawia przegląd metod obliczeniowych relatywistycznej mechani... |
34,49 zł |
| w empik.com | ||
|
Wizje, czyli jak nauka zmieni świat w XXI wiekuMichio KakuDokąd zmierza współczesna nauka? Jakie odkrycia w genetyce, kosmologii, badaniach nad sztuczną in... |
40,00 zł |
| w weltbild.pl | ||
|
Rozważania o Hitlerze, Sebastian HaffnerWarszawa 1994,
stron 120, oprawa miękka,
stan bardzo dobry
(książka czysta, niepopisana, niecz... |
39,00 zł |
| w antykwariat-t.. | ||
|
Atlas niebaBogato ilustrowana książka dla wszystkich ludzi ciekawych świata, a przede wszystkim dla tych, kt... |
54,50 zł |
| w weltbild.pl | ||
|
Wszechświat. Systemy gwiezdne, planety, galaktykiJak powstał nasz Układ Słoneczny? Na czym polega zaćmienie Słońca? Co to jest supernowa? Oto przy... |
10,00 zł |
| w weltbild.pl | ||
|
Metody doświadczalne fizyki ciała stałegoAndrzej OleśKsiążka zawiera wybrane metody doświadczalne fizyki ciała stałego. Umożliwi ona studentom, pracow... |
56,00 zł |
| w weltbild.pl | ||
|
Kosmologia Lemaitre`aMichał HellerGeorges Lemaitre, belgijski duchowny i kosmolog, należy do tych uczonych XX wieku, którzy jako pi... |
27,50 zł |
| w weltbild.pl | ||
|
|
Krótka historia czasuStephen HawkingAutor przedstawia idee prezentujące najnowsze odkrycia w dziedzinie badania wszechświata. Autor w... |
23,50 zł |
| w weltbild.pl | ||
|
Wybrane Obszary Badawcze AnadragogikiJuraś-Krawczyk BarbaraWybrane Obszary Badawcze Anadragogiki |
33,99 zł |
| w empik.com | ||
|
Powrót barbarzyństwa w XXI wieku.W początkach XX wieku pojawiły się zapowiedzi nastania nowej ery społecznego rozwoju, prawie nieo... |
10,00 zł |
| w root-trade.pl | ||
|
Wstęp do termodynamiki fenomenologicznejAndrzej Witowski, Jerzy Ginter, Maria KamińskaW książce - uwzględniając aktualny stan wiedzy - przedstawiono główne zagadnienia klasycznej term... |
24,00 zł |
| w weltbild.pl | ||
|
Szybowce transportowe Tadeusz KrólikiewiczMON, Warszawa 1985
stron 263, oprawa miękka
stan dobry plus
(książka czysta, niepopisana, pod... |
29,00 zł |
| w antykwariat-t.. | ||
|
Wytwory rzeczywistości. Ewolucja umysłu ciekawego Jan Stewart, Jack CohenPrószyński i S-ka, Warszawa 2003
stron 368, oprawa miękka
stan bardzo dobry
(książka czysta,... |
39,99 zł |
| w antykwariat-t.. | ||
|
Przesądy. Księga wiedzy dawnej, Peter LorieWarszawa 1993,
stron 255, oprawa twarda,
stan bardzo dobry
(książka czysta, niepopisana, obwol... |
79,00 zł |
| w antykwariat-t.. | ||
|
Displeje ciekłokrystaliczne. Fizyka, technologia, zastosowanie, Żmija, Zieliński, Parka, Nowinowski-KruszelnickiPWN, Warszawa 1993
stron 295, oprawa miękka
stan bardzo dobry (jak nowa)
(książka czysta, nie... |
54,99 zł |
| w antykwariat-t.. | ||
